همه محصولات
-
لامپ چراغ جلو اتومبیل
-
لامپ های چراغ جلو LED با لومن بالا
-
لامپ LED بدون فن
-
چراغ های جلو LED با فن خنک کننده
-
چراغ های جلو LED چند رنگ
-
چراغ کار LED قابل شارژ خودرو
-
لنز پروژکتور LED
-
رسیور LED Canbus
-
لامپ LED ماشین
-
لامپ های مه شکن ال ای دی
-
چراغ هشدار LED
-
چراغ راهنمایی ماشین
-
چراغ عقب خودکار
-
رسیور اتوبوس CAN
کلید واژه ها [ car led headlight bulbs ] همخوانی داشتن 284 محصولات.
H13 9005 Hb3 9006 H1 H3 12V لامپ LED ماشین 8000K 8000Lm
| قدرت/لومن: | 72W/8000Lm |
|---|---|
| brand name: | ETClite |
| رنگ: | 6000K-8000K |
لامپ LED خودرو T10 H13 9008 12v 8w EMC با فن 12000 RPM/Min
| تایپ کنید: | چراغ LED داخلی خودرو |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 12 ماه |
| شماره OE: | CE |
H11 ماشین H4 چراغ جلو لامپ 120 W 6000K 6035 آلومینیوم
| طول عمر: | 100000 ساعت |
|---|---|
| وات: | 50W-200W/جفت |
| لومن: | 10000lm / جفت |
چراغ کم نور H1 H4 H13 ماشین LED لامپ 12 ولت سفید ضد آب 72 وات چراغ جلو LED
| ضمانتنامه: | 2 سال |
|---|---|
| نام تجاری: | نور ETClite |
| رنگ ها: | 6000K-6500K |
داخلی اتومبیل LED چراغ لامپ 3W 8000k دمای رنگ 9005 9006 T10
| ضمانتنامه: | 12 ماه |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ LED داخلی خودرو |
| شماره OE: | CE |
لامپ LED ماشین سفید 8000k CCT 9007 9006 9005 ODM قابل قبول
| ضمانتنامه: | 12 ماه |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ LED داخلی خودرو |
| شماره OE: | CE |
چراغ جلو چراغ اتومبیل 80 وات 9000 لومن H4 H7 H8 H9 H10 H11 H13 9004 9005 9006 9007
| ضدآب: | IP68 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| رنگ ها: | 6000K-6500K |
110W H1 H4 H7 H11 9005 9006 چراغ جلو اتومبیل 6000K 15000Lm
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -40 - 60 |
| منبع نور LED: | COB |
لامپ LED اتومبیل IP68 با چراغ راهنما 24 ولت 20000LM با تراشه های CSP
| شماره OE: | چراغ های عقب کامیون |
|---|---|
| نام محصول: | چراغ های عقب کامیون |
| کاربرد: | لامپ خودرو |

