همه محصولات
-
لامپ چراغ جلو اتومبیل
-
لامپ های چراغ جلو LED با لومن بالا
-
لامپ LED بدون فن
-
چراغ های جلو LED با فن خنک کننده
-
چراغ های جلو LED چند رنگ
-
چراغ کار LED قابل شارژ خودرو
-
لنز پروژکتور LED
-
رسیور LED Canbus
-
لامپ LED ماشین
-
لامپ های مه شکن ال ای دی
-
چراغ هشدار LED
-
چراغ راهنمایی ماشین
-
چراغ عقب خودکار
-
رسیور اتوبوس CAN
کلید واژه ها [ car led headlight bulbs ] همخوانی داشتن 284 محصولات.
6000K لامپ LED اتومبیل 9005 9006 9012 H11 H4 چراغ جلو
| ضمانتنامه: | 18 ماه |
|---|---|
| نام تجاری: | ETClite |
| رنگ ها: | 6000 هزار |
لامپ LED ماشین H7 12 ولت 6000K خنک سفید 120 وات 12000 لومن کیت تبدیل چراغ های جلو LED
| طول عمر: | 50000-100000 ساعت |
|---|---|
| وات: | 50W-200W/جفت |
| لومن: | 5000lm-26000lm/جفت |
لامپ LED خودرو E2 H7 H4 H13 H1 H11 مینی سایز 8000 لومن لامپ LED خودکار
| OEM/ODM: | 100-300 عدد |
|---|---|
| جاری: | 2A-5A |
| لومن: | 4000 لیتر |
لامپ LED خودرو ترمز آلومینیومی IP68 ضد آب 18 وات قدرت 5202 9004
| مدل: | جهانی |
|---|---|
| شماره OE: | چراغ ترمز سیگنال |
| تجهیزات ماشین: | جهانی |
لامپ چراغ جلو LED 12 ولت با فن، ضد تداخل H4 6000k لامپ LED LK7 OEM
| سال: | جهانی |
|---|---|
| مدل: | جهانی |
| شماره OE: | LK7 |
H4 9005 Headlight Bulb LED 20000 Lumen 85 deg دما 12v
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 2 سال |
| ولتاژ: | DC 12V-24V |
12000 RPM توربو پرقدرت چراغ جلو برای ماشین H1 H3 H4 H7 H11
| رنگ: | نقره اي |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ جلو |
| شماره OE: | H1 H3 H4 H7 H11 |
10000 لومن فن خنک کننده چراغ های جلو LED H4 6500K دمای رنگ
| نام: | چراغ های جلو LED با فن خنک کننده |
|---|---|
| طول عمر: | 30000 ساعت |
| دمای کاری: | -40 تا 80 درجه سانتیگراد |
چراغ جلو H13 H4 برای ضد تداخل خودرو Antiflicker 6000k
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -40 - 60 |
| ولتاژ ورودی (v): | AC/DC12 |

