همه محصولات
-
لامپ چراغ جلو اتومبیل
-
لامپ های چراغ جلو LED با لومن بالا
-
لامپ LED بدون فن
-
چراغ های جلو LED با فن خنک کننده
-
چراغ های جلو LED چند رنگ
-
چراغ کار LED قابل شارژ خودرو
-
لنز پروژکتور LED
-
رسیور LED Canbus
-
لامپ LED ماشین
-
لامپ های مه شکن ال ای دی
-
چراغ هشدار LED
-
چراغ راهنمایی ماشین
-
چراغ عقب خودکار
-
رسیور اتوبوس CAN
کلید واژه ها [ car led headlight bulbs ] همخوانی داشتن 284 محصولات.
H11 H8 H4 ماشین چراغ جلو لامپ 4000K دما 72W 6400Lm
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 2 سال |
| ولتاژ: | DC 12V-24V |
لامپ های چراغ جلو LED ماشین با قدرت بالا H11 Rohs با قدرت 0.12KW تایید شده است
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 1 سال |
| ولتاژ: | DC9V-32V |
لامپ چراغ جلو اتومبیل بدنه آلومینیومی H4 5000lm 6000k دمای رنگ
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| دمای رنگ: | 6000 هزار |
| محدوده دما: | -40 ~ 80 + درجه |
لامپ چراغ جلو اتومبیل 50 وات 5000Lm H13 H11 H1 Super Bright H4 H7 9005 9007
| مدل: | A6، 330I، 320I، موستانگ، 3، کمری، COROLLA، SIENTA |
|---|---|
| سال: | 2012-2016، 2014-2016، 2009-2011، 2004-2006، 2012-2017، 2016-2016، 2001-2006، 2004-2010، 2004-2010، 2 |
| OE NO.: | i7-h7 |
لامپ چراغ جلو LED خودرو 12 ولت 6500K دمای رنگ IP68 ضد آب
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 2 سال |
| ولتاژ: | DC9V-32V |
لامپ چراغ جلو اتومبیل D8S 10000 لومن 4300k دمای رنگ
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 2 سال |
| ولتاژ: | DC9V-32V |
9004 لامپ چراغ جلو اتومبیل LED 10000Lm Super Bright CCC تایید شده
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 24 ماه |
| ولتاژ: | 12 ولت |
9012 لامپ چراغ جلو اتومبیل LED 4000K درجه حرارت IP68 ضد آب
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 2 سال |
| ولتاژ: | 9-32 ولت |
لامپ چراغ جلوی LED ماشین سفید 6000K دمای رنگ H3 10000Lm
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 1 سال |
| ولتاژ: | DC9V-32V |
لامپ چراغ جلو LED خودرو ضد آب Csp White 50 W Fan H7 چراغ جلو خودرو
| مدل: | A6، 330I، 320I، موستانگ، 3، کمری، COROLLA، SIENTA |
|---|---|
| سال: | 2012-2016، 2014-2016، 2009-2011، 2004-2006، 2012-2017، 2016-2016، 2001-2006، 2004-2010، 2004-2010، 2 |
| OE NO.: | i7-h7 |

