همه محصولات
-
لامپ چراغ جلو اتومبیل
-
لامپ های چراغ جلو LED با لومن بالا
-
لامپ LED بدون فن
-
چراغ های جلو LED با فن خنک کننده
-
چراغ های جلو LED چند رنگ
-
چراغ کار LED قابل شارژ خودرو
-
لنز پروژکتور LED
-
رسیور LED Canbus
-
لامپ LED ماشین
-
لامپ های مه شکن ال ای دی
-
چراغ هشدار LED
-
چراغ راهنمایی ماشین
-
چراغ عقب خودکار
-
رسیور اتوبوس CAN
کلید واژه ها [ car led headlight bulbs ] همخوانی داشتن 284 محصولات.
لامپ سفارشی Csp LED Headlight 12V 72W 12000Lm H1 H3 H7 H11 9005 9006 H13 9004 9007 H4
| ضدآب: | IP68 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| رنگ ها: | 6000K-6500K |
چراغ جلوی اتومبیل H4 Led Moto Auto 6500K سفید 9003 Hb2 همه در یک فن چراغ اتومبیل کم نور بالا
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خرده فروشی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، Paypal |
چراغ جلو اتومبیل LED بی سیم H15 70W 7000Lm چراغ رانندگی خودکار H7 برای گلف 7
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -40 - 60 |
| منبع نور LED: | COB |
Rgb چند رنگ چراغ جلو برنامه کنترل شده دو ردیف OEM موجود است
| ضمانتنامه: | 12 ماه |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ LED چرخ ماشین |
| سال: | جهانی |
Etclite I6c 9004 Ip65 Car LED Headlight Bulbs 5000lm Hb2 LED Light Headlight
| تولید - محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| لومن: | 5000lm / جفت |
| قدرت: | 48 وات / جفت |
لامپ Etclite I6C Super Bright 6500K H1 Headlamp لامپ های LED خودرو
| نام: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6063 |
| نوع منبع نور: | رهبری |
Bright 9007 Hb5 Headlight Bulb 100w Power 32V ولتاژ 80 C درجه
| نام: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ولتاژ: | 9-32 ولت |
| گواهی: | CE ROHS |
Etclite I6C 10000LM Auto Lamp 9003 Lights Bulb Led H4 Car LED Headlight Bulbs
| تولید - محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| لومن: | 5000lm / جفت |
| قدرت: | 48 وات |
لامپ چراغ جلو اتومبیل i7HL چراغ اتومبیل چراغ اتومبیل لامپ خودکار H11 LED H16 چراغ جلو اتومبیل LED
| مدل: | A6، 330I، 320I، موستانگ، 3، کمری، COROLLA، SIENTA |
|---|---|
| سال: | 2012-2016، 2014-2016، 2009-2011، 2004-2006، 2012-2017، 2016-2016، 2001-2006، 2004-2010، 2004-2010، 2 |
| شماره OE: | i7HL-H11/H16 |
لامپ LED 8000k برای چراغ جلو خودرو 35 وات قدرت DC9V ولتاژ مدل D2S
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 2 سال |
| ولتاژ: | DC9V-32V |

