همه محصولات
-
لامپ چراغ جلو اتومبیل
-
لامپ های چراغ جلو LED با لومن بالا
-
لامپ LED بدون فن
-
چراغ های جلو LED با فن خنک کننده
-
چراغ های جلو LED چند رنگ
-
چراغ کار LED قابل شارژ خودرو
-
لنز پروژکتور LED
-
رسیور LED Canbus
-
لامپ LED ماشین
-
لامپ های مه شکن ال ای دی
-
چراغ هشدار LED
-
چراغ راهنمایی ماشین
-
چراغ عقب خودکار
-
رسیور اتوبوس CAN
کلید واژه ها [ led auto light bulbs ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
H11 ماشین H4 چراغ جلو لامپ 120 W 6000K 6035 آلومینیوم
| طول عمر: | 100000 ساعت |
|---|---|
| وات: | 50W-200W/جفت |
| لومن: | 10000lm / جفت |
چراغهای جلوی LED چند رنگ 6000K، لامپ چراغ جلو LED D1s 70W 8600Lm
| سال: | جهانی |
|---|---|
| مدل: | جهانی |
| شماره OE: | D1S |
سفارشی ساخته شده 3570 تراشه 12000Lm 100W 6000K لامپ چراغ جلو LED خودرو چراغ های LED چراغ خودرو چراغ های سر خودرو سازنده
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -40 - 60 |
| منبع نور LED: | COB |
کلاس روشنایی خودرو 12000Lm 100W 6000K 12V-24V لامپ چراغ جلو LED چراغ های اتومبیل چراغ های اتومبیل چراغ های سر اتومبیل برای کامیون ها
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -40 - 60 |
| منبع نور LED: | COB |
لامپ چراغ جلو LED با لومن بالا 6000K H7 H11 9006 100W 9600lumen
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 3 سال |
| ولتاژ: | 12 ولت |
لامپ چراغ جلو اتومبیل اتومبیل H4 لامپ چراغ جلو اتومبیل
| ضمانتنامه: | 1 سال |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| گواهی: | CE ROHS |
3570 تراشه 12000Lm 100W 6000K چراغ های سر خودکار چراغ های جلو اتومبیل چراغ های سر اتومبیل H4 H13 9004 9007 چراغ جلو اتومبیل
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -40 - 60 |
| منبع نور LED: | COB |
لنز پروژکتور بی LED 3.0 اینچ با قدرت 55 وات و دمای رنگ 6000K
| شماره OE: | LK+ |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ضمانتنامه: | 14 ماه |
لامپ های چراغ جلو سوپر بریگ H13، چراغ جلو LED 80 واتی ضد آب
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 1 سال |
| ولتاژ: | DC9V-32V |

