همه محصولات
-
لامپ چراغ جلو اتومبیل
-
لامپ های چراغ جلو LED با لومن بالا
-
لامپ LED بدون فن
-
چراغ های جلو LED با فن خنک کننده
-
چراغ های جلو LED چند رنگ
-
چراغ کار LED قابل شارژ خودرو
-
لنز پروژکتور LED
-
رسیور LED Canbus
-
لامپ LED ماشین
-
لامپ های مه شکن ال ای دی
-
چراغ هشدار LED
-
چراغ راهنمایی ماشین
-
چراغ عقب خودکار
-
رسیور اتوبوس CAN
کلید واژه ها [ led auto light bulbs ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
لامپ کوچک LED بدون فن H11 ضد آب 4800LM 50W Fit مزدا فورد
| مدل: | A6، 330I، 320I، موستانگ، 3، کمری، COROLLA، SIENTA |
|---|---|
| سال: | 2012-2016، 2014-2016، 2009-2011، 2004-2006، 2012-2017، 2016-2016، 2001-2006، 2004-2010، 2004-2010، 2 |
| شماره OE: | i7FL-H11/H16 |
چراغهای جلو بدون فن Super Bright LED H11 12V 4800LM Etclite I7FL
| مدل: | A6، 330I، 320I، موستانگ، 3، کمری، COROLLA، SIENTA |
|---|---|
| سال: | 2012-2016، 2014-2016، 2009-2011، 2004-2006، 2012-2017، 2016-2016، 2001-2006، 2004-2010، 2004-2010، 2 |
| شماره OE: | i7FL-H11/H16 |
360 H7 H11 H15 H4 Auto LED Headlights Bulb 5600K برای موتور سیکلت
| ضمانتنامه: | 17 ماه |
|---|---|
| نام تجاری: | نور ETClite |
| رنگ ها: | 5600 هزار |
چراغ جلوی Canbus LED H7 8000lm 3570 AW CREE تراشه پلی کریستالی IP65
| نام: | چراغ های جلو LED با فن خنک کننده |
|---|---|
| تراشه LED: | 3570 AW CREE پلی کریستال |
| شار لومن: | 10000lm / جفت |
لامپ چراغ جلو اتومبیل 50 وات 5000Lm H13 H11 H1 Super Bright H4 H7 9005 9007
| مدل: | A6، 330I، 320I، موستانگ، 3، کمری، COROLLA، SIENTA |
|---|---|
| سال: | 2012-2016، 2014-2016، 2009-2011، 2004-2006، 2012-2017، 2016-2016، 2001-2006، 2004-2010، 2004-2010، 2 |
| OE NO.: | i7-h7 |
80W 8000Lm Cob Auto Headlamp H1 H3 H4 H7 H11 9005 9006 Hb3 Hb4
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خرده فروشی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، Paypal |
9012 لامپ چراغ جلو اتومبیل LED 4000K درجه حرارت IP68 ضد آب
| نام محصول: | لامپ چراغ جلو اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 2 سال |
| ولتاژ: | 9-32 ولت |
لنز بی LED پروژکتور، چراغ های جلو پروژکتور آلومینیومی 55 وات 3 اینچی
| شماره OE: | LK |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ضمانتنامه: | 14 ماه |
COB High Lumen LED Headlight لامپ H13 H11 9005 Hb3 H7 H4
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -40 - 60 |
| منبع نور LED: | COB |
لامپ های مینی هدلایت 10000 لیتری H11 فن 36W Hb3 Auto E2 H7 H4 چراغ های جلو LED
| OEM/ODM: | 100-300 عدد |
|---|---|
| جاری: | 2A-5A |
| لومن: | 85000lm/جفت |

