همه محصولات
-
لامپ چراغ جلو اتومبیل
-
لامپ های چراغ جلو LED با لومن بالا
-
لامپ LED بدون فن
-
چراغ های جلو LED با فن خنک کننده
-
چراغ های جلو LED چند رنگ
-
چراغ کار LED قابل شارژ خودرو
-
لنز پروژکتور LED
-
رسیور LED Canbus
-
لامپ LED ماشین
-
لامپ های مه شکن ال ای دی
-
چراغ هشدار LED
-
چراغ راهنمایی ماشین
-
چراغ عقب خودکار
-
رسیور اتوبوس CAN
کلید واژه ها [ led auto light bulbs ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
DC36V 9005 LED High Beam 6000k جنس آلومینیوم Etclite I6
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -40 - 60 |
| منبع نور LED: | COB |
لامپ های چراغ جلو LED 16000Lm H1 H3 H8 9005 Hb3 9006 Hb4 H4
| مواد: | آلومینیوم + مس |
|---|---|
| سطح ضد آب: | IP68 |
| طول عمر: | بیش از 30000 ساعت |
لامپ 12000lm H7 LED 120W چراغ های جلو اتومبیل فوق العاده روشن H4 H11 Hb3 9005
| OEM/ODM: | 100 عدد |
|---|---|
| جاری: | 3A |
| لومن: | 12000lm / جفت |
چراغ های جلو H13 H1 H7 9005 9006 Led Motorcycle Bulb H4 LED Headlights
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خرده فروشی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، Paypal |
چراغ جلو موتور سیکلت LED H4 H7 سیستم روشنایی خودرو H1 H13 9012 9005 9006 H11
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خرده فروشی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، Paypal |
لامپ چراغ جلو اتومبیل H4 آلومینیومی H7 H11 9005 20000 Lumen Auto LED Head Light
| ضمانتنامه: | 16 ماه |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM ODM |
| نصب: | پخش و وصل کنید |
لامپ چراغ جلو اتومبیل 130W Ip67 20000Lm 6500K H1 H3 H4 H7 H11 H13 9004 9005 9006 9007
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -40 - 60 |
| منبع نور LED: | COB |
لامپ سفارشی Csp LED Headlight 12V 72W 12000Lm H1 H3 H7 H11 9005 9006 H13 9004 9007 H4
| ضدآب: | IP68 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| رنگ ها: | 6000K-6500K |
چراغ جلو LED خودکار 6000K 80W 8000Lm H4 H7 H11 H1 H3 880 881 9005 9006
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -40 - 60 |
| منبع نور LED: | COB |
لامپ چراغ جلو LED 36W 3800lm High Lumen LED H1 H7 880 چراغ جلو اتومبیل
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -40 - 60 |
| منبع نور LED: | COB |

