همه محصولات
-
لامپ چراغ جلو اتومبیل
-
لامپ های چراغ جلو LED با لومن بالا
-
لامپ LED بدون فن
-
چراغ های جلو LED با فن خنک کننده
-
چراغ های جلو LED چند رنگ
-
چراغ کار LED قابل شارژ خودرو
-
لنز پروژکتور LED
-
رسیور LED Canbus
-
لامپ LED ماشین
-
لامپ های مه شکن ال ای دی
-
چراغ هشدار LED
-
چراغ راهنمایی ماشین
-
چراغ عقب خودکار
-
رسیور اتوبوس CAN
کلید واژه ها [ car led headlight bulbs ] همخوانی داشتن 284 محصولات.
هدلایت لنز پروژکتور 16 ولت، پروژکتور دو پرتوی 55 واتی 9600LM
| شماره OE: | P1 |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ضمانتنامه: | 14 ماه |
چراغ های جلو LED پرقدرت H4 مینی پروژکتور لامپ H7 Mini Bi لنز پروژکتور لیزری LED H7 H4
| مدل: | H4، H7 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم + پلاستیک |
| رنگ ها: | 6000k یا OEM |
چراغ کار LED قابل شارژ ODM 12 ولت ولتاژ 36 وات برق
| ولتاژ: | 12 ولت 24 ولت |
|---|---|
| تایپ کنید: | سیل |
| قدرت: | 18 وات 36 وات |
چراغهای جلوی اتومبیل بدون فن H4 H1 H11 9005 کمتاب
| قدرت/لومن: | 72W/7200Lm |
|---|---|
| brand name: | ETClite |
| رنگ: | 6000 هزار |
لامپ های ال ای دی 120 وات 12000Lm با کیفیت H7 H1 H3 لامپ های LED H11 9005 9006 9006 9012
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خرده فروشی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، Paypal |
چراغ جلو اتومبیل فوق العاده قدرتمند Canbus H4 120W 12000Lm LED H7 H1 H3 H11 9005 9006 6500K
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خرده فروشی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، Paypal |
لامپ 12000lm H7 LED 120W چراغ های جلو اتومبیل فوق العاده روشن H4 H11 Hb3 9005
| OEM/ODM: | 100 عدد |
|---|---|
| جاری: | 3A |
| لومن: | 12000lm / جفت |
لنز پروژکتور LED 16000Lm، چراغ های جلو پروژکتور H4 پرتو کم نور بالا 6000K
| OE NO.: | P1 |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ضمانتنامه: | 14 ماه |
لنز پروژکتور LED آبی 55 وات سوپر پاور H4 H7 16000 لومن برای خودرو
| سال: | جهانی |
|---|---|
| مدل: | جهانی |
| تجهیزات ماشین: | جهانی |
چراغ جلو اتومبیل 36 ولت Canbus 72W 12000Lm LED H7 H3 H11 9005 9006 6500K لامپ خودکار
| ضمانتنامه: | 1 سال |
|---|---|
| نام تجاری: | ODM |
| رنگ ها: | 600 خوب |

